مدال جواهر

مدال جواهر

جواهر آلات را می توان اصلی ترین علایق هر بانویی دانست به نوعی که مایلند از میان تعداد بسیار زیادی هدیه تنها به دریافت جواهر آلات آنها اقدام کنند. هر نوع طلایی که ساخته می شود با توجه به نوع ، طرح و نقشی که بر روی آن زده می شود می بایست با تعدادی دیگر خانواده ی جوار آلات ترکیب شود تا در نهایت بتوان آن را به عنوان یک هدیه در خور تقدیم عزیزان زندگیمان کنیم.

یکی از بهترین انواع جواهر آلات مدال جواهر می باشد این جواهر بیشتر از ترکیب مقداری طلا یا نقره با یک سنگ ارزشمند درست می شود. مدال جواهر با توجه به اینکه در بخش بدنه ی آن به چه میزان طلا یا نقره به کار رفته است و همچنین سنگ به کار برده شده در آن از چه نوعی و دارای چه میزان ارزش است دارای قیمت های مختلفی می باشد.

پلاک جواهر یا همان مدال طلا برای اینکه بتواند به عنوان یک زیور آلات مورد استفاده قرار گیرد می بایست فضایی برای اتصال آن با زنجیر نگهدارنده برای آن در نظر گرفته شود به همین منظور معمولا از تکه ورق کوچک و نازکی به صورت خمیده در بالاترین بخش پلاک جواهر استفاده میشود که با توجه به فضای خالی ایی که در حلقه ی ایجاد شده در بالای پلاک وجود دارد می توان زنجیری را برای نگهداری آن مورد استفاده قرار داد.

مدال جواهر

با توجه به قیمتی بودن پلاک طلا بعضا بانوانی هستند که برای صرفه جویی مالی تصمیم میگیرند که مدال جواهر خود را به کمک یک زنجیر فلزی به گردن خود آویزان کنند. با توجه به حساسیت هایی که بسیاری از زنجیر های بدل برای پوست انسان دارد بهتر است تا از انجام این کار خودداری نموده و حتما پلاک طلا را به کمک زنجیر طلا مورد استفاده قرار دهید.

از جمله سنگ هایی که میتوان از آنها برای ساخت مدال جواهر استفاده نمود میتوان به مروارید ، زمرد، یاقوت ، زبرجد، لاجورد، یشم، کهربا، لعل، عقیق، فیروزه، حدیده، استار، اپال اشاره نمود که با توجه به اینکه از کدام یک از این سنگ ها به چه میزان و همچنین میزان طلای استفاده شده در قاب آنها قیمت مدال جواهر دارای تفاوت های وزنی و همچنین قیمتی با یکدیگر می باشد.

شما بازدید کنندگان گرامی مقدم گوهر میتوانید همینک انواع مختلفی از پلاک جواهر را بر روی سایت مشاهده نموده و در صورت تمایل نسبت به خرید مدال جواهر مد نظر خود اقدام نمایید. برای خرید پلاک جواهر از وب سایت مقدم گوهر تنها کافی است با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :